+421 55 622 05 34 obchod@ronex.sk
sortiment prihlásenie

O nás

Vážení  obchodní  priatelia,
Radi by sme sa Vám predstavili. Voláme sa RONEX WORLD a na Slovenskej obalovej mape sme od roku 1999. Za ten čas sme si stihli vybudovať stabilné miesto na trhu a to hlavne pro-zákaznickým prístupom,  širokou ponukou obalových materiálov a hygienických potrieb a hlavne kvalitou ponúkaných služieb a tovarov v porovnaní s našou konkurenciou.

Vaša spokojnosť je našou prioritou, o čom svedčí aj množstvo našich stálych partnerov. Dennodenne  pracujeme na zlepšení našich služieb pre Vás. Pravidelne rozširujeme portfólio produktov o aktuálne výrobky a novinky na obalovom trhu, pričom dbáme na ich vysokú kvalitu. Riadime sa heslom, že cena je síce dôležitá, no nesmie to byť na úkor kvality...

Naším cieľom je prínos nie len pre jednotlivca ale aj pre celú spoločnosť. Z tohto dôvodu u nás nájdete aj množstvo ekologických výrobkov, či už ide o produkty z papiera, dreva, recyklovaných a recyklovateľných materiálov, ako aj množstvo inovatívnych riešení, akými sú napríklad znovu použiteľné alebo kompostovateľné výrobky.

Naše dlhoročné skúsenosti sme sa rozhodli zužitkovať aj pri vlastnej výrobe, vďaka čomu Vám prinášame produkty šité na mieru, pod našou privátnou značkou.

Vďaka tvrdej a zodpovednej práci nášho týmu a spokojnosti našich partnerov a zákazníkov sme sa stali stabilnou firmou na Slovensku. 

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 
S úctou Váš partner
RONEX WORLD s.r.o.